اتوماسیون و سیستم های هوشمند
خانه / سامانه هوشمند کنترل اقلیم سازی گلخانه ای / تولید انواع سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه

تولید انواع سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه

تولید سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه توسط شرکت های فنی مهندسی فعال در این زمینه انجام می شود، این شرکت های فنی مهندسی و هم چنین پارک های علمی فناوری فعال در این زمینه نیز تولید انواع سامانه های مذکور را مطابق با دانش و تکنولوژی روز دنیا و هم چنین برابر با استانداردهای جهانی تولید نموده و سپس به بازار مصرف ارائه می دهند.

تولید این سامانه ها به وسیله کادر مجرب فنی مهندسی و هم چنین از بهترین قطعات و متریال اولیه برای تولید این سیستم ها بهره جسته می شود.

تولید انواع سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه

اطلاعاتی درباره ویژگی سامانه هوشمند کنترل

اطلاعاتی درباره ویژگی سامانه هوشمند کنترل امروزه با توجه به محدود بودن منابع انرژی مانند آب و بسیاری از شرایط مورد نیاز برای کشت محصولات کشاورزی از گلخانه ها برای تولید استفاده می شود گلخانه ها در واقعه نوعی اکو سیستم پایدار و مورد نیاز را برای کاشت محصول مورد نظر ایجاد می کند، که ایجاد این شرایط به وسیله سامانه هوشمند کنترل انجام می شود.

این سامانه به وسیله سیستم PLC که نوعی سامانه نرم افزاری مدرن و هوشمند می باشد بسیاری از شرایط حیاتی برای رشد محصول مورد نظر را کنترل می کند.

این سامانه نرم افزاری که به نوعی مغز متفکر سیستم به شمار می آید به وسیله وسایل جانبی اقدام به کنترل و اعمال شرایط مورد نظر می کنند، که از جمله وسایل جانبی شامل مه پاش ها برای کنترل شرایط رطوبتی گلختنه، دماسنج برای ارزیابی دمای گلخانه و هم چنین هیتر و دستگاه های خنک کننده برای تنظیم دمای محیط گلخانه در زمستان و تابستان، که یک وسایل توسط حافظه مرکزی کنترل می شود.

این سامانه هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی و قابل کنترل می باشد که درجه حرارت و هم چنین میزان رطوبت محیط قابل تنظیم و مشاهده می باشد.

این سامانه هوشمند مجهز به سیستم کامپیوتری هوشمند و برنامه ریزی شده ای می باشد که موجب افزایش کارآیی و هم چنین استفاده در سیستم های گلخانه ای شده است، و امروزه برای افزایش بهره وری در گلخانه ها مورد توجه قرار گرفته اند.

قیمت تولیدی سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه

قیمت تولیدی سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه فروش سامانه هوشمند هوشمند کنترل اقلیم گلخانه توسط مراکز تولیدی این محصول انجام می شود که پس از تولید و بازار یابی اقدام به عرضه و فروش آن در بین خریداران می کنند، البته با خرید از این مراکز خریداران می توانند از تخفیفات ویژه و واقعی در زمان خرید بهره مند شوند و در عین حال محصولی با کیفیت تهیه نمایند.

قیمت تولیدی این سیستم های هوشمند به دلیل حذف واسطه و دلال ها از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند، و به عبارتی این مراکز برای عرضه این محصول به قیمت تولیدی دارای نمایندگی های فعال مجاز فروش نیز می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سهیل حاجی زاده
راه های ارتباطی با مدیر اجرایی و فروش:
شماره موبایل: 09125208165
پست الکترونیکی: soheil.hajizadeh@gmail.com
آدرس: استان آذربایجان غربی

مطلب پیشنهادی

فروش انواع سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه

امروزه صنعت گلخانه به دلیل تولید محصولات خارج از فصل از محبوبیت زیادی برخوردار است و همه روزه در سراسر دنیا تلاش در جهت ارتقاع سازه های گلخانه ای و تجهیزات به ک

پاسخی بگذارید